سئو سایت در اصفهان

حتما شما با سرچ کردن کلماتی از قبیل سئو سایت در اصفهان ،سئو وبسایت در اصفهان، قیمت سئو وبسایت و یا هزینه ی سئو وب سایت در اصفهان به این سایت آمده اید.امروزه سئو سایت در اصفهان ، کل ایران و  دنیا به مهمترین قسمت بازاریابی هر مجموعه ای تبدیل شده است.

سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان

اهمیت سئو سایت برای دیده شدن و افزایش بازدید

سئو سایت در اصفهان  یک روش پایدار و تضمینی برای بازاریابی وب سایت ها و جذب مخاطب های منظم محسوب می شود. در حال حاضر، محتوا نقش بسیار مهمی در رشد کلی برندها و تعامل با مخاطبان و مشتریان ایفا می کند. از مقاله های اختصاصی گرفته تا پست های وبلاگ و صفحات لندینگ. سئو سایت در اصفهان به بهبود توزیع محتواها کمک می کند و می تواند با افزایش بازدید صفحات مختلف وب سایت، مخاطبان بیشتری را با برند و خدمات شما آشنا کند.

سئو سایت که با نام کامل Search Engine Optimization شناخته می شود، در واقع وب سایت را به یک مقصد تبدیل و مخاطبان را به سمت آن هدایت می کند تا مطالب و پست ها را ببینند و با خدمات و کسب و کار شما بیشتر آشنا شوند. بنابراین می توان گفت بدون ترافیک و بازدید مناسب، وب سایت عملا بی فایده است و نمی تواند سرنخ ایجاد یا روابط با مشتریان را تقویت کند.

خدمات حرفه ای سئو می تواند سایت شما را در معرض دید موتورهای جستجو قرار دهد. معمولا کاربران اینترنت برای پیدا کردن خدمات یا کالاهای مورد نظر خود، قبل از هر چیزی به موتورهای جستجو مراجعه می کنند. با انتخاب کلمات کلیدی مناسب، موتور جستجو متوجه می شود که وب سایت شما مقصد درستی برای کاربرانی است که آن کلمات را سرچ کرده اند. در واقع موتورهای جستجو مرتبط ترین نتایج را برای هر سرچ منحصر به فرد نشان می دهند.

بهینه سازی وب سایت چیست؟

بهینه سازی وب سایت که اغلب آن را بهینه سازی نرخ تبدیل نیز می‌گویند فرایند بهبود سیستماتیک عملکرد وب سایت جهت پاسخگویی به اهداف تجاری شما است. هدف شما چه افزایش فروش، کاهش تماس های خدمات مشتری و غیر باشد با بهینه سازی وب سایت در اصفهان  می توانید خیلی راحت تر و اثربخش تر به این اهداف دست یابید. اکنون سوال این است که چگونه می توانیم وب سایت خود را بهینه کنیم؟ فرایند بهینه سازی وب سایت در اصفهان  از اصول بهینه سازی نرخ تبدیل پیروی می کند. در حقیقت این دو واژه اغلب به جای یکدیگر استفاده می‌شوند. بهینه سازی وب سایت فرایند مستمری است که به مرور وب سایت شما را اثربخش تر و ارزشمند تر می کند. به کمک راهکارهای این مقاله می توانید عملکرد سایت و یا سئو وبسایت خود را افزایش دهید و رتبه بندی وب سایت خود را بالا ببرید.

گام های بهینه سازی وب سایت

این فرایند شامل گام‌های زیر است:

 1. یک فرضیه ایجاد کنید. تجزیه و تحلیل وب سایت خود را بررسی کنید و به دنبال بخشهایی از قیف خود باشید که دارای عملکرد ضعیفی هستند. به عنوان مثال صفحاتی که دارای نرخ بونس ریت و یا نرخ پرش بالا هستند. از بازخورد های کیفی بازدیدکنندگان استفاده کنید و علت اینکه چرا آنها به خریدار واقعی تبدیل نمی شوند را بیابید. شما می توانید دلایل عملکرد ضعیف خود را به صورت یک فهرست در آورده و از آن برای اقدامات بعدی استفاده کنید.
 1. اولویت بندی کنید. پس از اینکه لیست بهینه‌سازی بالقوه خود را به ترتیب اولویت ایجاد کردید، آنها را وارد اکسل کنید. سپس به ترتیب تاثیر پیش بینی شده، اعتماد شما به پتانسیل آنها جهت بهبود عملکرد و میزان آسان بودن اجرای آنها رتبه بندی کنید.
 1. بهینه سازی خود را آزمایش کنید. مرحله بعدی استفاده از آزمون A/B است. تغییراتی که عملکرد سایت شما را بهبود می‌بخشد را حفظ کنید و مابقی را حذف کنید
 1. تجزیه و تحلیل آزمون ها. داده های آزمون را برای تعیین اینکه کدام فرضیه ها درست و کدام نادرست هستند بررسی کنید. با اجرای این تست در می یابید که کدام متغیرها برای بهینه‌سازی برنده هستند. اطمینان حاصل کنید که آزمایشات را خیلی زود به پایان نرسانید تا قربانی داده های گمراه کننده نشوید.
 1. وب سایت خود را بهینه کنید. آزمون های برنده را وارد عمل کنید و از آزمون هایی که برنده نشدند درس بگیرید. از هر دو نتیجه برای اجرای موفقیت آمیز آزمون ها استفاده کنید. همواره به یاد داشته باشید بهینه سازی وب سایت یک فرآیند مستمر است که نتایج آن در طول زمان مشخص می شود.
سئو وب سایت در اصفهان

سئو وب سایت در اصفهان

چرا بهینه سازی وب سایت اهمیت دارد؟

سئو وب سایت در اصفهان  از آن جهت اهمیت دارد که باعث افزایش ترافیک وب سایت و در نتیجه افزایش بازدید و خرید از وبسایت شما می شود. هر بازدید کننده که به صفحه شما مراجعه می کند به دنبال یافتن پاسخی برای پرسش است. یا هدف او یافتن یک راه حل برای مشکل و یا تکمیل یک فرآیند است. زمانی که وب سایت خود را بهینه می کنید به کاربران کمک می کنید تا این وظایف را به انجام برسانند. به عنوان مثال، شما یک وب سایت تجارت الکترونیک هستید که به فروش کفش می‌پردازد. هدف شما از بهینه سازی وب سایت در اصفهان و کل ایران افزایش تعداد خرید توسط افرادی است که از وبسایت بازدید می کنند. شما می‌توانید این کار را از طریق بهینه سازی نرخ تبدیل انجام دهید. زمانی که وب سایت خود را بهینه می کنید، کارایی سایت افزایش می یابد. از قِبل آن کسب و کار شما به مزایایی چون فروش بیشتر، افزایش مشتریان، کاهش هزینه های خدمات مشتری، ارائه اطلاعات بهتر و … دست می یابد.

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت

استراتژی های سئو سایت در اصفهان  می توانند برای وب سایت های مختلف کمی متفاوت باشند. انتخاب استراتژی و روش های مناسب موجب می شود آگاهی از برند افزایش پیدا کند و کسب و کار آنلاین شما اعتبار بیشتری را به خود اختصاص دهد. اگر نمی دانید چطور سایت تجاری یا وردپرسی خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، می توانید از مجموعه های متخصص سئو سایت کمک بگیرید.

سئو سایت یکی از موارد ضروری برای هر وب سایتی محسوب می شود و مزایای زیادی به همراه دارد. در ادامه شما را با بعضی از مزایای مهم خدمات سئو سایت آشنا می کنیم:

افزایش رتبه سایت: دستیابی به موقعیت مطلوب در موتورهای جستجو کمی دشوار است. هر چه موقعیت وب سایت در نتایج جستجو پایین تر باشد، احتمال بازدید کاهش می یابد و درصد کمتری از کاربران روی آن کلیک می کنند. سئو سایت کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید و ترافیک ورودی شما بهبود قابل توجهی پیدا کند.

جذب کاربران خاص: سئو سایت کمک می کند مخاطبانی را که به خدمات یا کالاهای شما نیاز دارند جذب کنید. بنابراین می توانید با استفاده از سایت خود، سرنخ جدید تولید کنید که یکی از اهداف مهم در دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود. همچنین کاربران و مشتریان می توانند با اشتراک گذاری محتوای سایت موجب بیشتر دیده شدن آن شوند.

تقویت اعتبار سایت: اگر سایت شما از نظر سئو ضعیف باشد، محتوا و مطالب آن بازدید زیادی نخواهند داشت و به اعتبار برند یا کسب و کارتان لطمه وارد می شود. برای مثال، اگر سایت در صفحه سوم نتایج جستجو ظاهر شود، علاوه بر ترافیک کم، ممکن است بعضی کاربران آن را در دسته سایت های غیر قابل اعتماد قرار دهند. به عبارت دیگر، ظاهر شدن در صفحه اول نتایج جستجو اعتماد بازدید کنندگان را به همراه دارد.

سئو سایت

سئو سایت

آشنایی با اصول سئو

افراد زیادی از اینترنت و موتورهای جستجو برای حل مشکلات خود و یافتن چیزهای مختلف استفاده می کنند. بنابراین هر سایتی برای کسب بازدید بیشتر، باید کلمات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیت خود را شناسایی و از آن ها در پست ها و صفحات خود استفاده کند.

یکی از اصول سئو سایت در اصفهان  تحقیق کلمات کلیدی یا keyword research نام دارد. با استفاده از ابزار و روش های ریسرچ، امکان یافتن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یا برند مورد نظر وجود دارد. کلمات کلیدی در واقع عباراتی هستند که افراد زیادی در اینترنت سرچ می کنند. برای مثال، اگر سایتی در زمینه فروش آنلاین لوازم آشپزخانه فعالیت دارد، عباراتی مثل خرید هود آشپزخانه یا خرید ماشین لباسشویی می توانند کلمات کلیدی مناسبی برای افزایش بازدید باشند.

سفارش سئو سایت در اصفهان می تواند در انتخاب بهترین کلمات کلیدی به وب سایت شما کمک کند. بنابراین دیگر نیازی به صرف وقت زیاد برای یافتن کلمات مناسب نخواهید داشت. در واقع ریسرچ فرایند خیلی ساده ای نیست و به چندین فاکتور کلیدی بستگی دارد. برای مثال می توان به حجم جستجو، ارتباط کلمات با مشتریان شما و توجه به سایت های رقیب اشاره کرد.

یکی دیگر از اصول سئو، پیاده سازی کلمات کلیدی هدفمند در محتوا و صفحات مختلف سایت می باشد. اینجاست که مواردی مثل کلمه کلیدی اصلی و کلمات مرتبط باید به خوبی در تیتر، بدنه و تگ توضیحات قرار بگیرند. حتی ساختار URL سایت نیز می تواند از نظر ردیابی مهم باشد. برای مثال، آدرس های کوتاه و توصیفی برای اشتراک گذاری، راحت تر به نظر می رسند.

لینک سازی داخلی و خارجی یکی دیگر از اصول سئو سایت است که شامل سازماندهی صفحات و شناخت صفحات پربازدید و لینک دهی به آن ها می باشد. لینک سازی کمک می کند ترافیک بیشتری به سمت صفحات مهم هدایت شود.

سئو تکنیکال چیست؟

سئو سایت در اصفهان فقط در مورد تحقیق کلمات کلیدی و لینک سازی نیست. روش های اصولی سئو برای افزایش بازدید و بهبود رتبه سایت ها واقعا کارآمد هستند، اما ممکن است برای وب سایت های بزرگ و پیچیده کافی نباشند. اینجاست که سئو تکنیکال نقش مهمی ایفا می کند. سئو تکنیکال به فرایند بهینه سازی سایت برای کمک به موتورهای جستجو مثل گوگل اشاره دارد. سئو تکنیکال کمک می کند ربات های موتور جستجو مانند گوگل بات به راحتی صفحات شما را پیدا کنند و در لیست نتایج قرار دهند.

سئو تکنیکال همچنین کمک می کند از اشتباهات رایجی که سایت های زیادی با آن ها مواجه می شوند جلوگیری کنید. برای مثال، می توان به بعضی مشکلات ساختاری مانند سرعت پایین صفحات اشاره کرد. موتورهای جستجو تاکید زیادی بر بارگذاری سریع دارند و سایت هایی را که دارای سرعت مناسب هستند برای نمایش نتایج انتخاب می کنند. ابزاری مفیدی وجود دارد که به سئوکار اجازه می دهد مشکلات سایت را که موجب سرعت پایین بارگذاری صفحات شده اند، شناسایی و برطرف کند.

سئو تکنیکال می تواند به وب سایت ها کمک کند سازگاری بهتری با پلتفرم موبایل داشته باشند. علاوه بر قالب ریسپانسیو، رعایت بعضی نکات سئو سایت نقش مهمی در افزایش رتبه وب سایت در نتایج جستجو به وسیله گوشی های هوشمند دارد. در این زمینه نیز سئوکار حرفه ای می تواند از ابزار اختصاصی برای سازگاری بهتر سایت با پلتفرم موبایل استفاده کند.

شناسایی محتوای تکراری در سایت یکی دیگر از مواردی است که با سئو تکنیکال امکان پذیر می باشد. محتوای تکراری ارزش لینک دهی بین صفحات را کاهش می دهد و رتبه سایت را پایین می آورد. چرا که موتورهای جستجو کیفیت سایت را از نظر محتوا پایین ارزیابی می کنند.

معرفی سایت به موتورهای جستجو با تکنیک های سئو

اگر با وجود محتوای یونیک و طراحی گرافیکی اختصاصی، هنوز سایت شما بازدید راضی کننده ای ندارد، توصیه می شود از خدمات سئو سایت استفاده کنید. سئو با استفاده از روش های مدرن، وب سایت تجاری یا شخصی شما را به موتورهای جستجو معرفی می کند و رتبه آن را در صفحه نتایج جستجو ارتقا می دهد. می توان گفت بدون استفاده از تکنیک های سئو سایت، قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل تقریبا امکان پذیر نیست.

سئو سایت می تواند وب سایت را برای ایندکس گوگل بهینه سازی کند. ایندکس در واقع به فرایندی اشاره دارد که در آن ربات های خزنده گوگل، محتوا و اطلاعات موجود در سایت های مختلف را پیدا و دسته بندی می کنند تا بهترین نتایج برای کاربران نمایش داده شود. بهینه سازی سایت برای ایندکس اهمیت زیادی به خصوص برای صفحات مهم یک وب سایت دارد. اگر بهینه سازی به درستی صورت نگیرد، ممکن است صفحات مهم ایندکس نشوند و به جای آن ها مواردی که نمی خواهید در صفحه جستجو ظاهر شوند.

تهیه نقشه سایت یکی از تکنیک هایی است که تضمین می کند ربات های خزنده صفحات مهم را در سایت شما پیدا می کنند. چندین ابزار اختصاصی برای تهیه نقشه سایت وجود دارد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که فقط باید صفحات مهم را وارد نقشه سایت کنید. با استفاده از متا تگ ها می توان صفحات مهم را در نقشه سایت اولویت بندی کرد و همچنین به ربات های خزنده فهماند که چه صفحاتی را ایندکس نکنند.

سئو سایت در اصفهان با ارائه شبکه ای از لینک های داخلی، به ربات های گوگل و دیگر موتورهای جستجو اجازه می دهد صفحات مورد نظر را سریعتر کشف کنند. همچنین از ابزاری مثل کنسول سرچ گوگل برای بهینه سازی ایندکس صفحات مهم استفاده می کند.

چه چیزی را باید در وب سایت خود بهینه کنیم؟

هر کسب و کاری منحصر به فرد است، از این رو بهینه سازی وب سایت در اصفهان یا همان افزایش سئو وب سایت برای هر کسب و کاری متفاوت است. آغاز کار با درک دو چیز شروع می شود:

 1. نیت بازدیدکنندگان وب سایت چیست ؟ به عبارت دیگر آنها به دنبال انجام چه کاری هستند؟ زمانی که این موضوع را درک کنید، متوجه می شوید که برای کمک به آنها چه کاری باید در پیش بگیرید. اگر هدف آنها یافتن شغل است می توانید تمرکز خود را برای رساندن آنها به مکان درست در سایت خود متمرکز کنید. اگر آنها به دنبال یافتن اطلاعات بیشتر در مورد محصول هستند می‌توانید بهینه سازی خود را با این هدف انجام دهید.
 2. شاخص های کلیدی عملکرد کسب و کار شما چیست؟ اهداف تجاری شما باید با اهداف بازدیدکنندگان مرتبط باشد. دانستن اینکه شما به دنبال بهینه سازی چه چیزی در وب سایت خود هستید اولین گام برای آزمایش، تغییر و اصلاح است. اهداف کسب و کار خود را برای وبسایت اولویت بندی کنید. این اهداف به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کجا برای بهینه سازی وب سایت سرمایه گذاری کنید. زمانی که اولویت های کسب و کار و بازدید کنندگان خود را دریافتید اکنون می توانید اقدام به بهینه‌سازی موارد مربوط به آنها کنید. در اینجا پنج حوزه وجود دارد که افراد هنگام بهینه سازی وب سایت بر آنها تمرکز می کنند:
 • صفحات فرود– بهینه سازی سازی وب سایت به معنای بهینه سازی صفحات فرود است. بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق آن با سایت شما ارتباط برقرار می کنند. آنها چه از طریق گوگل، فیس بوک و یا جای دیگر آمده باشند در صفحه فرود اولین تصمیم خود را در مورد اینکه آیا می توانند نیاز خود را برطرف کنند یا نه می گیرند. بهینه سازی صفحه فرود باعث کاهش نرخ پرش و افزایش نرخ تبدیل می شود. زیرا افراد اطمینان پیدا می کنند که برای یافتن پاسخ پرسش های خود به مکان درستی آمده اند.

صفحات فرود را با صفحه اصلی وبسایت خود اشتباه نگیرید. به گزارشات صفحات فرد برتر خود در پکیج تجزیه و تحلیل نگاه کنید تا دریابید کدام یک از صفحات فرود وب‌سایت را باید بهینه سازی کنید.

 • نقاط تبدیل– اگر از بازدید کنندگان خواسته اید یک فرم را پر کنند و یا اقدامی انجام دهند که به عنوان نرخ تبدیل محاسبه می شود باید رفتار کاربر در آن صفحات را مورد بررسی قرار دهید.چه تعداد افرادی از این صفحات بازدید می‌کنند و چه تعداد از آنها فرمها را پر می‌کنند؟ آیا می توانید عناصر مختلف آن تجربه را برای بهبود نرخ تبدیل آزمایش کنید؟ تمرکز در نقاط تبدیل بهترین اقدام برای بهینه سازی وب سایت است.
 • فرایند پرداخت – اگر شما یک وب سایت تجارت الکترونیک هستید فرایند پرداخت بزرگترین منبع فرصت و یا بزرگترین منبع ناامیدی شما است. مطالعه کاربر از طریق فرایند پرداخت فرصت هایی را برای بهینه سازی در اختیارتان قرار می دهد.
 • صفحه اصلی – صفحه اصلی یک صفحه فرود ویژه است و درگاه ورودی به وب سایت شما به حساب می آید. گرچه همه افراد از این صفحه شروع نمی‌کنند اما قسمت اعظم ترافیک وب سایت شما از این ناحیه شروع می‌شود. بهینه سازی وب سایت مستلزم صرف زمان در بهینه سازی صفحه اصلی است. دریابید افراد با وارد شدن به صفحه اصلی شما به دنبال انجام چه کاری هستند. سپس یک برنامه بهینه سازی برای برآورده کردن این نیازها ایجاد کنید.

اینها تنها چند حوزه هستند که بهینه سازی وب سایت می تواند در آنها ارزش فوری ایجاد کند. اما بهترین روش این است که به عملکرد وب سایت خود از دو دریچه نگاه کنید. این که بازدید کنندگان شما به دنبال چه هستند و اهداف تجاری شما چیست؟ اکنون که با اهمیت بهینه سازی وب سایت و سئو وب سایت آشنا شدید، به کمک کام های زیر وب سایت خود را ارتقا دهید:

اقدامات کلیدی افزایش سئو وبسایت

محتوای مرتبط و معتبر تولید کنید

تولید محتوای معتبر، مرتبط و با کیفیت کلید اصلی رتبه‌بندی برای موتورهای جستجو است. هیچ چیزی نمی‌تواند جای محتوای عالی را بگیرد. این مورد به ویژه در هنگام انجام سئو سایت صادق است. محتوایی که به طور خاص برای کاربر تولید شود باعث افزایش ترافیک وب سایت می شود. این موضوع به نوبه خود باعث بهبود اعتبار سایت می شود. مهارت های محتوا نویسی خود را ارتقا دهید و خود را به عنوان یک مرجع در مورد موضوعی که می نویسید معرفی کنید

بهینه سازی سایت در اصفهان

بهینه سازی سایت در اصفهان

کلمات کلیدی هدفمند

در هنگام نوشتن محتوا از کلمات و عبارات کلیدی هدفمند استفاده کنید. زمانی که عبارت کلیدی هدفمند برای یک صفحه انتخاب می کنید به سوالات زیر پاسخ دهید:

 1. آیا می توانم از بخشی یا تمام عبارت کلیدواژه در URL صفحه استفاده کنم؟
 2. آیا می توانم از بخشی یا تمام عبارت کلیدی در عنوان صفحه استفاده کنم؟
 3. آیا می توانم بخشی یا تمام عبارت کلیدواژه را در عنوان صفحه و عنوان فرعی استفاده کنم؟

پاسخ مثبت به این سوالات می تواند رتبه بندی شما برای موتورهای جستجو را افزایش دهد. با این حال از کلمات کلیدی برای باید به طور طبیعی و کاربر پسند استفاده کنید. به عنوان مثال نباید از کلمه کلیدی مانند «مهندسی» سه الی چند بار در آدرس صفحه استفاده کنید و یا در عنوان صفحه آن را مرتباً تکرار کنید. خوانایی محتوا در بهینه سازی موتورهای جستجو اهمیت دارد. جدایی از آدرس صفحه، عنوان و سرفصلها، محتوا بیشترین تاثیر را در رتبه بندی موتورهای جستجو دارد. کلمات کلیدی خود را چندین بار در سرتاسر صفحه تکرار کنید. از آنها در پاراگراف های آغازین و پایانی ۲ الی ۳ بار استفاده کنید. در مابقی محتوا ۲ الی ۴ بار بیشتر آنها را ذکر کنید. همواره اعتبار خود را حفظ کنید و به منابع مرتبط لینک استراتژیک بدهید. فراموش نکنید که از تگ های عنوان به صورت بولد و ایتالیک استفاده کنید . گذشته از همه اینها زبان نوشتار شما باید روان و طبیعی باشد. هرگز محتوای خود را فدای سئو سایت نکنید. به یاد داشته باشید که محتوا برای کاربر نوشته می شود و نه موتور جستجو.

عبارات کلیدی چندگانه 

طبقه ‌بندی برای موتورهای جستجو با عبارت کلیدی چندگانه دشوار است. مگر اینکه این عبارات بسیار مشابه هم باشند. یک صفحه ممکن است بتواند برای عبارات «مشاغل مهندسی زیست پزشکی» و هم «تخصص مهندسی زیست پزشکی» به رتبه بندی دست یابد. اما یک صفحه به ندرت می تواند برای کلمات کلیدی مانند «امور دانشجویی» «تبعیض جنسیتی»، «رویه‌های گزارش خشونت» به رتبه بندی دست پیدا کند. اگر می‌خواهید برای این گونه عبارات به رتبه بندی دست پیدا کنید باید یک صفحه جداگانه برای هر عبارت ایجاد کنید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

محتوای خود را مرتباً به روز رسانی کنید

احتمالا متوجه شده اید که در بهینه سازی وب سایت نسبت به محتوا حساسیت زیادی داریم. موتورهای جستجو نیز اینگونه هستند. به روز رسانی منظم محتوا بهترین نشانه و شاخص برای مرتبط بودن وب سایت شما است. بنابراین همیشه محتوای خود را به روز نگه دارید و بر اساس یک برنامه زمانبندی آن را به روز کنید.

لینک های ارزشمند استفاده کنید

یک وب سایت که دارای محتوای غنی، معتبر و بی طرفانه است و به بازدیدکنندگان کمک می کند به اهداف خود دست یابند احتمالاً از منابع دیگر لینک جذب می کند. این امر به نوبه خود باعث بهینه سازی وبسایت می شود. بنابراین با افزودن لینک های مرتبط در داخل متن به اعتبار و ارزش خود بیافزایید. به جای درج لینکی مانند «اینجا کلیک کنید» سعی کنید نام لینک مقصد را درج کنید. زیرا عبارت «اینجا کلیک کنید» هیچ ارزشی برای موتورهای جستجو ندارد.

از تگ آلت استفاده کنید

همیشه تصاویر و رسانه های ویدئویی خود را با متن جایگزین یا آلت توصیف کنید. این امر به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد صفحه شما را بیابند. این امر به خصوص برای کسانی که از مرورگرهای متنی یا صفحه خوان استفاده می کنند کاربرد دارد.

از فراخوان عمل استفاده کنید

شما ۳ الی ۵ ثانیه فرصت دارید تا نظر مشتری را جذب کنید. بنابراین از فراخوان عمل برای جذب و تعامل بیشتر مشتری استفاده کنید. هر فراخوان عمل برای یک نوع بازدید کننده کاربرد دارد. همه آنها لازم نیست به صفحات فرود وارد شوند. برخی از آنها می توانند به پست های وبلاگ اشاره کنند. از آزمون A/B استفاده کنید تا دریابید کدام دو فراخوان عمل کلیک بیشتری دریافت می کند. همچنین می توانید به تجزیه و تحلیل وب سایت خود مراجعه کرده و دریابید کدام فراخوان عمل بیشترین تأثیر را داشته است.

معرفی انواع سئو

خدمات سئو سایت که به وسیله مجموعه ما ارائه می شود، بر اساس اصول سئو و همچنین تکنیک های مدرن می باشد. البته ابزار و روش های مناسب برای بهینه سازی وب سایت ها تا حد زیادی به نوع، اندازه و اهداف آن ها بستگی دارد. پیاده سازی درست سئو به کسب و کارهای اینترنتی کمک می کند سریعتر مشتریان و مخاطبان را جذب کنند. برای برخورداری از استراتژی سئو مناسب بهتر است با انواع سئو بیشتر آشنا شوید:

سئو داخلی: این نوع سئو سایت که با نام هایی مثل On-page SEO نیز شناخته می شود، یکی از رایج ترین روش ها برای افزایش بازدید وب سایت محسوب می شود. سئوی داخلی روی بهینه سازی عناصر وب سایت تمرکز دارد. از افزودن کلمات کلیدی به توضیحات متا تا استفاده از فرمت URL بهینه. سئو داخلی سایت می تواند شامل مواردی مثل تگ عنوان، متا دیسکریپشن، ساختار URL، لینک دهی داخلی و استفاده درست از کلمات کلیدی باشد.

سئو خارجی: این نوع سئو شامل روش هایی است که در خارج از محیط سایت مورد استفاده قرار می گیرند و به موتورهای جستجو و بازدید کنندگان نشان می دهند سایت شما مرتبط با سرچ و قابل اعتماد است. سئو خارجی با نام Off-page SEO شناخته می شود و برای افزایش ترافیک وب سایت و بهبود شهرت برند کاربرد دارد.

سئو محلی: این نوع سئو برای وب سایت های فروشگاهی مناسب است و روی نتایج جستجو منطقه ای تمرکز می کند. سئو محلی به کسب و کارها کمک می کند تا در نتایج جستجو منطقه ای ظاهر شوند.

سئو بین المللی: شرکت ها یا کسب و کارهای بزرگ که قصد حضور در بازار بین المللی و همکاری با برندهای خارجی دارند، می توانند از خدمات سئو بین المللی استفاده کنند. این نوع سئو به موتورهای جستجو کمک می کند زبان ها و مکان های مورد نظر شما را بشناسند.

هزینه سئو سایت

خدمات سئو سایت می تواند علاوه بر صرفه جویی در وقت، با پرداخت هزینه ای مناسب ترافیک ورودی و آمار بازدید سایت شما را افزایش دهد. اگر با تکنیک ها و ابزار سئو خیلی آشنا نیستید و نمی دانید چطور باید سایت خودتان را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، توصیه می شود سئو سایت خود را به سئوکاران حرفه ای بسپارید.

هزینه سئو سایت تا حد زیادی به تعداد کلمات اصلی و فرعی مورد نظر، تعداد بک لینک ها و استفاده از آپشن ها و ابزار مختلف بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دقیق می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید. در حال حاضر سئو سایت در سطوح مختلفی به مشتریان ارائه می شود. کسب و کارها می توانند سفارش سئو سایت را به صورت پروژه ای پرداخت کنند. البته برای پشتیبانی سئو هزینه های جداگانه دریافت می شود.

اگر بودجه زیادی در اختیار ندارید، می توانید از پلن های ارزان قیمت سئو استفاده کنید که بیشتر روی کلمات کلیدی و نیازهای ضروری سایت شما تمرکز داشته باشند. البته سایت های بزرگ که قصد قرارگیری در صفحه اول نتایج گوگل را دارند، بهتر است از سطوح پیشرفته و حرفه ای سئو استفاده کنند. چرا که رقابت زیادی در این زمینه وجود دارد و رسیدن به صفحه اول نیازمند یک استراتژی سئو کارآمد و چند جانبه می باشد.

خدمات سئو سایت ممکن است هزینه هایی را به همراه داشته باشد، اما نتایج و مزایای آن می تواند ارزش بسیار بالایی داشته باشد. به خصوص برای سایت های تجاری که به دنبال کشف مشتریان جدید و دستیابی به نرخ فروش بیشتر هستند.

سوالات متداول

فرآیند افزایش رتبه وب سایت (سئو) شامل تحلیل کلمات کلیدی مرتبط، بهینه‌سازی محتوا با استفاده از کلمات کلیدی، بهبود ساختار وب سایت و ایجاد لینک‌های برگشت (backlink) است. این فرآیند بهبود قابل ملاحظه‌ای در رتبه وب سایت در نتایج جستجو به همراه دارد.

مشاوره سئو یک خدمت حرفه‌ای است که توسط متخصصان سئو ارائه می‌شود. در این خدمت، مشاور سئو با تحلیل و بررسی وب سایت شما، به شما راهکارها و استراتژی‌هایی ارائه می‌دهد تا بهبود رتبه وب سایت شما در نتایج جستجو را دست یابید. مشاور سئو با بررسی عوامل مانند کلمات کلیدی، محتوا، ساختار وب سایت، لینک‌سازی و عوامل فنی، توصیه‌های مربوط به بهبود سئو را به شما ارائه می‌دهد. مشاوره رایگان سئو امکانی است که برخی از متخصصان سئو ارائه می‌دهند تا به شما درک بهتری از نیازها و پتانسیل سئو وب سایتتان بدهند و به شما راهنمایی کنند. مشاوره سئو می‌تواند به شما کمک کند تا استراتژی‌های مناسب سئو را برای وب سایت خود تعیین و اجرا کنید و در نتیجه رتبه وب سایتتان در موتورهای جستجو را بهبود بخشید.

پشتیبانی سئو یک سرویس است که توسط متخصصان سئو ارائه می‌شود و به شما کمک می‌کند تا به طور مداوم و پیوسته بر روی بهینه‌سازی وب سایت خود تمرکز کنید. این پشتیبانی شامل بررسی و بررسی دوره‌ای عوامل سئو، بهبود و به روز رسانی محتوا، تحلیل رتبه و رقابت‌های رقبا و ارائه راهکارهای بهبود است. هدف از پشتیبانی سئو، حفظ و بهبود رتبه و ترافیک وب سایت شما در موتورهای جستجو است.

رسیدن به رتبه 1 در گوگل زمانی کوتاه و مشخصی ندارد و به عوامل متعددی بستگی دارد. زمان لازم برای رسیدن به رتبه 1 در گوگل به عواملی مانند رقابت در صنعت، میزان بهینه‌سازی وب سایت، کیفیت و محتوای محتوا، ساختار وب سایت و استراتژی سئو بستگی دارد. برخی وب سایت‌ها ممکن است در مدت زمان کوتاهی به رتبه 1 در گوگل برسند، در حالی که برای دیگران ممکن است زمان بیشتری لازم باشد. برای دستیابی به رتبه 1، نیازمند تلاش مداوم، استراتژی مناسب و بهبود مستمر وب سایت خود هستید.

قیمت خدمات سئو متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اندازه و پیچیدگی وب سایت، میزان رقابت در بازار، نیازها و هدف‌های شما، محدوده و مدت زمان پروژه و تجربه و مهارت متخصص سئو. برخی از متخصصان سئو قیمت خدمات خود را بر اساس پکیج‌های استاندارد یا به صورت سفارشی تعیین می‌کنند. همچنین، قیمت خدمات سئو ممکن است در بازار متفاوت باشد و باید با متخصصان سئو مختلف مشورت کرده و پیشنهادات قیمت را دریافت کنید.

عموم، شرکت‌های سئو برای رسیدن به رتبه 1 در گوگل تضمین قطعی نمی‌دهند. رتبه‌بندی در موتورهای جستجو مانند گوگل توسط الگوریتم‌های پیچیده و محرمانه‌ای تعیین می‌شود و تأثیر عوامل بسیاری از جمله محتوا، ساختار وب سایت، لینک‌های ورودی و بسیاری عوامل دیگر در این رتبه‌بندی وجود دارد. شرکت‌های سئو معمولاً می‌توانند با بهینه‌سازی مناسب، روش‌های سئو موثر و تجربه حرفه‌ای بهبود قابل توجهی در رتبه وب سایت شما ایجاد کنند، اما هیچکدام نمی‌توانند رتبه 1 را به صورت قطعی تضمین کنند. در نهایت، تلاش مستمر، بهبود مداوم و راهبرد سئو مناسب می‌تواند به رتبه بالا در گوگل کمک کند، اما هیچ تضمینی برای رتبه 1 وجود ندارد